Прогноз

Неускладнена сезонна інфекція грипу

Сезонний грип - це, зазвичай, самообмежувальне гостре респіраторне захворювання, яке повторюється кожен зимовий сезон відповідно до того, як виникають різні штами. Щорічні вакцини проти грипу доступні для щеплення проти 3 прогнозованих штамів, які можуть виникнути у населеному пункті.[150] У разі зараження сезонним грипом, застосування противірусних препаратів упродовж 36-48 годин після появи симптомів скоротить тривалість захворювання на 1-2 дні і знизить ймовірність ускладнень з боку дихальних шляхів.[124]

Ускладнений сезонний грип: вірусна пневмонія

У пацієнтів з високим ризиком зараження сезонним грипом, можуть виникнути респіраторні ускладнення вірусної пневмонії. Це може потребувати більш інтенсивного симптоматичного лікування або госпіталізації.

Ускладнений сезонний грип: бактеріальна пневмонія

У пацієнтів, у яких спостерігається початкове покращення респіраторного захворювання з наступним рецидивом лихоманки і кашлю з мокротинням, може бути така форма ускладнення сезонного грипу, як бактеріальна пневмонія. Це може потребувати більш інтенсивного симптоматичного лікування, застосування відповідних антибіотиків і/або госпіталізації.

Використання цього контенту підпадає під нашу відмову від відповідальності